VIP s.c.

Jesteśmy jednym z największych producentów krawatów w Polsce. Ponadto szyjemy kamizelki, muchy, poszetki i inne dodatki do odzieży męskiej. Oferujemy szeroki wybór towarów, w wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Poza działalnością produkcyjną posiadamy również własną hurtownię oraz salon mody. Z roku na rok zaopatrujemy coraz więcej sklepów i sieci handlowych, jesteśmy szeroko otwarci na współpracę.

Krawaty

Krawaty stanowią elementarny dodatek do odzieży męskiej. Od początku istnienia naszej firmy na rynku, nieprzerwanie zajmujemy się ich produkcją oraz dystrybucją. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że nasze krawaty...


Więcej

Spinki

Posiadamy długoletnie doświadczenie w dystrybucji męskiej biżuterii. Oferujemy kilkaset wzorów spinek do koszul, krawatów i smokingów. Wzory spinek dostępne na naszym magazynie zmieniają się regularnie co kilka miesięcy.


Więcej

Muchy

Mucha wraca do łask. Muchy to nasz najlepiej sprzedający się produkt, zaraz po krawacie. Posiadamy w naszej ofercie wszystkie aktualne wzory much. Produkt tak jak i krawat jest całkowicie modyfikowalny.


Więcej

Fotograf LegnicaFotografia okolicznościowa LegnicaFotograf na ślub Legnica