O firmie

Historia

Firma VIP s.c. swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. Pierwotnie, firma nazywała się "KRAW-MET". Nazwa nawiązywała do dwóch odrębnych gałęzi przemysłu, krawiectwa oraz produkcji wyrobów metalowych. Za sprawą zdobytego doświadczenia i zaufania klientów, dołączyliśmy do czołówki najlepszych producentów odzieży męskiej w kraju . W chwili obecnej firma jest w posiadaniu własnego zakładu produkcyjnego, hurtowni oraz salonu mody. Prężnie się rozwijamy i stale szukamy nowych odbiorców.

Rozwój

Priorytetem dla firmy jest dynamicznie rozwijająca się produkcja krawatów, kamizelek, much, poszetek oraz innych dodatków do odzieży męskiej. Rzetelność oraz ciężka praca przyczyniła się do tego że grono naszych klientów stale się powiększa. Dostarczamy swoje towary do ponad 300 sklepów na terenie całego kraju oraz za granicę. Posługujemy się nowoczesnym systemem wysyłkowym. Posiadamy również sklep stacjonarny, gdzie znajdą Państwo największy w Częstochowie wybór modnych garniturów, koszul oraz innych dodatków do odzieży męskiej.

Lokalizacja

W celu zapoznania się z naszym asortymentem zapraszamy do Częstochowy. Nasza hurtownia oraz siedziba mieści się przy ul. Ugody 20. Klientów detalicznych zapraszamy do naszego Centrum odzieży męskiej przy ul. Jagiellońskiej 30 (róg ul. Źródlanej). Po więcej informacji zapraszamy do działu Kontakt.

Główny asortyment

  • Krawaty
  • Muchy
  • Biżuteria męska
  • Kamizelki
  • Poszetki
Fotograf LegnicaFotografia okolicznościowa LegnicaFotograf na ślub Legnica